Didim Türban Takan Fahişe ASENA

Didim’de eşi benzeri olmayan Didim Türbanlı Escort fahişeliği yapan bir kadınım. Ücretlerim tamamen uygun fiyat ve sadece Türk müşterilerine kondomsuz hizmet vermekteyim. İçime oluk oluk boşalmanıza da izin vermekteyim. Bir çok şeyi siz beyler için izin vermekteyim. Üniversiteden Orta Doğu dilinden mezun oldum. Hobi olarak boş zamanlarımda şiir yazıyorum. O yüzden cümlelerim kafiyeli olabilir, bunu zevk için yapıyorum. Didim’de isterseniz sizin evinize isterseniz de benim evimde yada otellerde güzelce sikişe biliriz. Sikmekten korkmayın hayat sikince güzel 🙂 Korkularınız olabilir. Çünkü eşini sevmeyen erkek yoktur ama buradaki amaç bir aşk değil canım anlatabiliyor muyum? Tuvalette otuz bir çekip peçeteyle sağı solu silip rezil olacağınıza, biraz para ver benimle unutulmaz bir partner deneyimi yaşa.

Türbanlı Partner ASENA

Değişik bir kadınım. Ruh hastası yada psikopat değilim ben hep çüküm olsun istedim çünkü hep kadınlardan hoşlandım. Bir keresinde teyzemi yalamıştım o derece bir seks manyağıyım. He oldu! İşte aradığım tanım bu.

Seans Sırasında Sizlerle Şunları Yapıyoruz;

Öncelikle makyaj yapmayı tercih etmiyorum çünkü hem malzemeyi ziyan ediyorum hemde paradan gidiyor. Gerçi en büyük neden bu ama ben size makyaj size bulaşmasın diye makyaj yapmadığımı söylüyorum ama, yerseniz. 😉

Beni bağırta bağırta, anırta anırta siken erkeğimden para talep etmiyorum 🙂 Çünkü günde 10-15 kere sikiştiğim için artık fazla zevk alamıyorum. Sert, hızlı ve acımasız sikiş istiyorum. Bu benim için büyük bir sorun olduğunun farkındayım fakat bundan vazgeçmek istemiyorum. Çünkü seks yaptıkça sizin kıllı göğüslerinizi yaladıkça bunu daha da bırakamayacakmışım gibi gözüküyor. O yüzden Didim’deyim ya. O yüzden sizlerle seks yapacağım ya! Esasen nereli olduğumu belirtmek istemiyorum. Güvenlik ve gizlilik adına. Hadi şu resimime bakında daha sonra kendimi tanıtıyorum onuda okuyun. Sonra bana ulaşmak için fikirlerinizi yorum yaparak belirtin.

Ben 21,23, 25 yaşındayım, 1995 doğumluyum ama çok azgınım, bunun için doktora başvurmayı bile düşünüyorum. Çünkü yalnızken sürekli mastürbasyon yapmak istiyorum ve sürekli vaginam’a bir şeyler sokmak istiyorum. O denli azgın ve sapığım…. Bu özelliğimi kendi lehine kullanmak isteyen beyler içinse bulunmaz Hint kumaşıyım desem yeridir. 🙂 Bedensel özelliklerim hakkında bahsetmeyeceğim00 yukarıdaki resim her şeyi fazlasıyla anlatmakta, azgınlıktan sulanan amcığım kaşınmakta!

Beni merak ediyorsan, yorum yazarsın koçum 😉

4 Şubat 2024 03:37

16 total views, 1 today