Didim Masöz Escort EBRU

39 yaşlarında olgun ve fizik olarak gençlere taş çıkara bilecek bir kadının size güzel bir masaj yaptığını düşünün… O güzel masaj sonrası sizi iliklerinize kadar boşaltan bir seks düşünün, ohh harika değil mi? Mutlu sonla biten didim masöz hizmetimize hoş geldiniz! Hem teniniz, hem pipiniz rahatlayacak. Masaj konusunda çok deneyimliyim. Hatta Malezya’da bunun 2 sene eğitimini aldım. Didim’de bununla ilgili bir dükkan açtığımda gelen müşteriler masaj sonrası soyunmaya başladı. Kaç tane müşterimle kavga ettim haddi hesabı yok. Sonra anladım ki buradaki erkekler eğer Didim Masöz diye bize geliyorsa o seks istiyorum demekmiş. Bende ona göre hizmet vermeye başladım.

Didim Masöz EBRU

Gelin size biraz yaptıklarımdan bahsedeyim,

Masaj konusunda tecrübeliyim ve bu işi lisanslı bir şekilde yapmaktayım. Malzemelerim tamamen doğal ve yaptığım mesaj sadece o gün geçerli değil, 1 aylık rahatlama garantisi veriyorum! Zeytin yağı, Argan yağı gibi ultra lüks yağlarla harika masaj hizmeti sağlıyorum, sonunda ise, size harika bir sakso çekiyorum ve sevişmeye başlıyoruz. Siz boşaldınız ve rahatladınız ya, seansımız bitmiyor. Hemen sizi banyoda sıcak suya alıyorum ve sıcak suyla hem kese atıyorum hemde masaj yapıyorum. Sonra sizi uzandırıp uzunca bir sakso yapıyorum. Sonra üstünüze çıkıyorum bu sefer kondom takmadan yapıyoruz bu işi çünkü en son boşalma en iyi boşalma olacağının farkındayım. O yüzden ne kondom takıyorum nede başka bir şey. Ve içime boşalmanızı sağladıktan sonra sizlere güzel bir duş aldırıyorum. Ve sonra vedalaşıyoruz.

Aldığınız hizmetten memnun kalırsanız lütfen bahşiş vermeyi ihmal etmeyin. Esas kazancımız bahşişler. Şimdi birazda didim’de masöz ücretlerinden bahsedeyim.

  • 1 Saat Sadece Masaj 550 TL + Seks 1200 TL
  • 2 Saat Sadece Masaj 1000 TL + Seks 2000 TL
  • Gecelik + Seks ( Telefonda Konuşalım Canım)

Aklıma gelen daha başka bir şey yok. Tabi doğal olarak unuttuklarım olabilir. O yüzden merak ettiklerini, sormak isteyip de soramadıklarınız olursa çekinmeden her şeyi dile getirebilirsiniz. Unutmadanİ

Bu hizmetleri evlerinizde verebilirim, isterseniz otelde de yapabilirim ama en güzeli benim yerime gelmeniz olacaktır. Harika şeyler yapacağız.

4 Şubat 2024 03:08

15 total views, 0 today